25.augustil toimub taas Veskimetsa-Mustjõe Külapäev

Saame taas kokku Veskimetsa-Mustjõe asumi rahvaga külapäeval ja veedame koos lõbusa pärastlõuna. Traditsiooniline kogupere üritus toimub juba kolmandat aastat!

Kohtume Külaplatsil (Tarna tn ja kergliiklustee ristumiskohas) kell 15.
Külarahvale pakuvad meelelahutust erinevad esinejad, söögi-joogi eest hoolitsevad kohalikud kohvikupidajad ja pere noorimatele on põnevaid tegevusi. Meeleoluka punkti paneb päevale äge tantsumuusika bänd, et saaksime ikka külaplatsi uue lavaterrassi “sisse tantsida”.
Külapäeval on avatud laat, kuhu külarahvas on oodatud müüma aiasaadusi, hoidiseid ja kappides-garaažides seisvaid asju. Ootame rohket kauplemist!
Toimub konkurss “Üleküla Moos”, kus külarahvas saab hääletada parima hoidise poolt. Võta kaasa oma moos või muu konserv ja osale konkursil! Parima hoidise autor saab väärtusliku auhinna!
Teeme Eesti Vabariigi 100 auks ka suure ühispildi. Kuidas ja mismoodi, see jääb üllatuseks!

Oleme alustamas mälestuste kogumisega Mustjõe küla kohta ning kes on valmis kaasa lööma , oma mälestusi, fotosid jagama, on oodatud külapäeva ajal Seltsi telgis oma kontakte kirja panema. Võimalusel kaasa võtta  vanu fotosid, pilte jne

Täpse ajakava ja programmi anname teada peatselt!

Tähelepanu! Kes soovib avada külapäeval oma kohvikuleti või kaubelda laadal, palun kirjutage info@vmselts.ee.

Kohtumiseni Külapäeval!
Veskimetsa-Mustjõe selts

Külapäeva reklaamlehtede, inforükiste ja plakatite tootmist toetas KÜSK kohaliku omaalgatuse programmi kogukonna arengu meetme raames.