Uudised

3.juulil toimub taaskord Puhvetipäev!

Head Veskimetsa-Mustjõe elanikud – Puhvetipäev tuleb taas! Ootame julgelt kaasa lööma! Avage koduaias väike kohvikuke või pirukalett, korraldage meelelahutus, töötuba, väike kontsert lastele või suurtele, laotage terrassile seismajäänud asjad ja tehke kirbukas – kindel, et päev tuleb vahva ja emotsiooniderohke nii teile kui külalistele!

Saada osalemissoov e-mailile info@vmselts.ee või registreeri veebivormil, mille leiad Veskimetsa-Mustjõe Seltsi facebooki lehelt.

Arvestame sel hetkel kehtivate avalike ürituste reeglitega ja lähtume juhistest, millest anname teada osalejatele ja külalistele.

OOTAME ROHKELT OSALEVAID HOOVE JA PALJU KÜLALISI! Tulge perede ja sõpradega!

2021. aasta Külapäev toimub 28.augustil

Jätkame sel aastal Külapäeva traditsiooniga. Nagu ikka on oodata Külaplatsile külakohvikuid, laata, elavat muusikat ja üllatusesinejaid. Kindlasti toimub konkurss “Üleküla Moos” ja on lõbusaid tegevusi lastele ja peredele. Kõige tähtsam – saame oma “küla” rahvaga kokku ja veedame koos naabritega mõnusalt aega, vestleme, tutvume ja taaskohtume.

Täpsem info ja ajakava juba sündmuse saabumise eel. Vaata kindlasti augusti keskel oma postkasti, kuhu postitame Külapäeva info ka paberkandjal.

Soovid osaleda ürituste organiseerimises või sul on ideid, mida võiks külapäeval korraldada? Kõik aktiivsed elanikud on oodatud vabatahtlikuks, et aidata külapäevast teha meie asumi suursündmus. Võta seltsiga ühendust info@vmselts.ee või tel 5064348.

3.juulil toimub taaskord Puhvetipäev!

Head Veskimetsa-Mustjõe elanikud – Puhvetipäev tuleb taas! Ootame julgelt kaasa lööma!

Avage koduaias väike kohvikuke või pirukalett, korraldage meelelahutus, töötuba, väike kontsert lastele või suurtele, laotage terrassile seismajäänud asjad ja tehke kirbukas – kindel, et päev tuleb vahva ja emotsiooniderohke nii teile kui külalistele!

Saada osalemissoov e-mailile info@vmselts.ee või registreeri veebivormil, mille leiad Veskimetsa-Mustjõe Seltsi facebooki lehelt.

Arvestame sel hetkel kehtivate avalike ürituste reeglitega ja lähtume juhistest, millest anname teada osalejatele ja külalistele.

OOTAME ROHKELT OSALEVAID HOOVE JA PALJU KÜLALISI! Tulge perede ja sõpradega!

Selts andis välja järjekordse infokirja

Juba neljandat korda andis Veskimetsa-Mustjõe Selts välja infokirja, kus huvitavat lugemist seltsi tegemistest asumis viimase aasta jooksul, Mustjõe oja projektist, Jäätmejaama teemal ja esmakordselt asumi ajaloo rubriik. Ka edaspidi soovime avaldada infokirjas asumi elanike mälestusi ja pilte asumi ning kogukonna ajaloost. Nii taaselustame asumi ajalugu, mis vanemas põlvkonnas äratundmist pakub ja noorem põlvkond saab pilku heita, kuidas siinkandis kunagi elati.

Seltsi liikmed on paberkandjal infokirjad juba postitanud ka asumi postkastidesse – ikka sellepärast, et ka need elanikud, saaksid seltsi infot lugeda, kes ei ole sotsiaalmeedia ega veebi kasutajad.

Kui on huvi teha seltsi infokirja koostamisel kaastööd või on ideid, mida kajastada edaspidi infokirjas, siis andke sellest teada seltsi kontaktidel.

Infokirja saate alla laadida klikkides pildile

8.augustil toimub Veskimetsa-Mustjõe Puhvetipäev!

Puhvetipäev toimub 8.augustil 2020 kell 12-19, mil on taaskord avatud Veskimetsa ja Mustjõe asumi kaunid suvised aiad ja hubased terrassid, et kutsuda naabrid ja külalised hoovikohvikutesse, kodustele kirbukatele ja õuekontsertidele!

Oodatud on sel päeval külalisteks kõik külaelanikud, nende sõbrad, sugulased ja kolleegid. Mida rohkem osavõtjaid ja külalisi, seda ägedam saab olema see päev!

NB! Kohvikud ja kirbukad! Registreerige oma hoov kirjutades e-mailie info@vmselts.ee või siin registreerimisvormil

Täpsemat infot kohvikute asukohtade ja tegevuste kohta jagame Facebookis, veebilehel ja trükistena Puhvetipäeval. 

Korralduses arvestame sel hetkel kehtivate avalike ürituste reeglite ja soovitustega, millest anname teada osalejatele ja külalistele.

Niisiis – kohtume kindlasti Puhvetipäeval 8.augustil!

Külapäev “Pakase Piknik” toimub 31.augustil Pakase tänaval

Taas toimub meie koduasumis juba traditsiooniks kujunenud suvelõpu ühisüritus, ent seekord hoopis uut moodi ja uues kohas! Külaplatsil Tarna tänava ääres ei saa selts Külapäeva sel aastal korraldada, sest avalikku üritust sellel platsil kuni kõrgepingeliinide mahavõtmiseni enam ei lubata. Aga on suur rõõm, et Pakase tänava elanike initsiatiivil ja toel leidsime võimaluse siiski läbi viia üks tore perepäev! Suur aitäh neile! Samuti täname Haabersti Linnaosavalitsust korralduse rahalise toetamise eest.

Saame 31.augustil kell 14 kokku Pakase tänaval – Veskimetsa ja Pärituule tänava vahelisel lõigul! Muudame Pakase tänava lõbusaks külatänavaks, kus kohtuda ja koos hilissuvisel laupäeval aega veeta!

Saad avada oma MÜÜGILETI või KIRBUKA! Tule tee reklaami oma käsitööle, küpsetistele, pilliõpetusele või muudele oskuste arendamisele ja tegevusele, mida soovid asumi elanikele pakkuda. Too müügiks aiasaaduseid, endatehtud hoidiseid aga ka kodus seisvaid üleliigseid asju, millele võiks leida uued omanikud. Selleks palume eelnevalt soovist teada anda meili-aadressile info@vmselts.ee või telefonile 5064348, et korraldustiim teaks paigutuse osas ruumi planeerida.

Tule ilma autota ja võta kaasa sularaha!
KOHTUMISENI!

Kohaliku omaalgatuse programmi toetusel soetas selts järelhaagise

Veskimetsa-Mustjõe Selts esitas Kohaliku omaalgatuse programmi 2019.aasta kevadvoorus taotluse sõiduki järelhaagise soetamiseks. Haagise olemasolu lihtsustab oluliselt seltsil kogukonna heaks tegevusi teostada ilma, et peaks tegema kulutusi transporditeenusele: näiteks saab selts omavahenditega kohale transportida ürituste korraldusvahendeid (telke, pinke, laudu jms), samuti pakkuda abi koristustalgutel või muudes asumi heakorra või kogukonna tegevustes, kus on vajalik mahukam transpordivahend. On hea meel, et taotlus rahuldati ning seltsil on nüüd lisaks oluline abivahend kogukonna heaks tegutsemisel. Järelhaagist saame pakkuda kogukonna liikmetele ka lühiajalisele rendile, mille tasu eest saame katta seltsi tegevuskulusid. Huvi korral haagise rendi vastu palume ühendust võtta juhatuse kontaktidel.

Selts andis välja uue infokirja

Seltsi uuest infokirjast leiab värsket infot seltsi tegemistest ning tutvustab lähenevaid üritusi. Paberkandjal lehe postitasime kõikidesse asumi postkastidesse, et ka need elanikud, kes ei kasuta internetti ja facebooki, saaksid seltsi kohta lugeda.

Infokirja lugemiseks laadige see alla siit.

2019 aasta infotrükiste tootmine on rahastatud Kohaliku Omaalgatuse Programmi vahenditest.

29.juunil Puvetipäeval avame taaskord õued külalistele hoovikohvikuteks

Muudame jälle oma kaunid suvised aiad ja hubased terrassid üheks päevaks kohvikuteks, kontserdilavadeks või laste mängualadeks! Avame puhvetid, kirbukad või garaažimüügid ja kutsume naabrid ja külalised õuedele!

Olge julged kaasa lööma ja oma hoovis midagi sel päeval korraldama – see on uskumatult lahe emotsioon, mida avatud hoovide päeval saab kogeda! Kui tahad teha sel päeval oma kohviku, kontserdi või müügikoha, siis anna sellest teada e-mailile info@vmselts.ee või helistades telefonile 5064348.

Oodatud on sel päeval külalisteks kõik külaelanikud, nende sõbrad, sugulased ja kolleegid. Mida rohkem osavõtjaid ja külalisi, seda ägedam saab olema see päev!


Täpsemat infot kohvikute asukohtade ja tegevuste kohta jagame Facebookis, veebilehel ja trükistena juba Puhvetipäeva lähenedes. Niisiis – kohtume kindlasti Puhvetipäeval 29. juunil!

Teeme Ära koristustalgutel korjati konteineritäis prahti

Vaatamata külmale ja vihmasele ilmale liitus umbes 30 tublit Mustjõe asumi elanikku Teeme Ära talgutega. Koos koristati prahist kergliiklustee äärne ala, külaplatsi ümbrus, Humala, Rõika ja Tuuleveski tänava servad ning Halla tänava “kelgumägi”. Lisaks oli veel teisi talgulisi, kes omale südamelähedast ala puhastas ja hooldas.

Kokku sai prahti terves suure konteieri jagu ning oksarisu ja kände teise konteineri täis.

Pärast talgukoristust kogunesime selsti poolt etevalmistatud ühisele supile-tee ja koogile. Meeldiva üllatusena tegi Kadri Sorokin (Kadri Magus Elu) talgulistele suure sooja kringli, mis pani talgupäevale oi-kui-hea punkti!

Jäätmejaama ehitusloa tühistamise kohtuotsus jõustus

Tallinna linn ei kaevanud edasi Tallinna Halduskohtu otsust Mustjõe 40 plaanitava jäätmejaama ehitusloa tühistamise kohta edasi. Seega on kohtuotsus jõustunud, ning ehitusluba tühistatud!

Kuigi kohtuotsus ei taga, et jäätmejaama üldse ei tule, ent annab võimaluse kogukonna huvide eest seista edasises protsessis.