“Teeme ära” talgud 6.mail 2017

Veskimetsa-Mustjõe Seltsi eestvedamisel korraldati talgud kolmes piirkonnas

1.Mustjõe-Rõika-Tuhkru tänavate ristumiskohast liiguti mööda Mustjõe tänavat ja koristati kraave ja tänava ääri prahist ning liikusid uue kergliiklusteele Tuhkru tänavast alates kuni Veskimetsa tänavani, kus korjati uue tee ääres ja kraavidest prahti.
2.Halla ja Tuuleveski tänavate ristmiku juures korjatri haljasalal prahti ja puhastati Halla tänava ääres nö. isetegevuslike aiamaade lammutamisets jäänud prahti
3.Tuuleveski 35 maja vastas kogunenud talgulised korjasid prahi Tuuleveski tänaval ja liitusid Halla tänava talglulistega.

Talgutööde lõppedes koguneisd talgulised Piibelehe tänava haljasalale selsti telgi juurde talgusuppi ja kooke sööma ning juttu ajama,

Seltsi liige Marti Magnus : Tõepoolest oli täna super talguilm ja mis peamisem – tuli kokku 49 tublit inimest, kes tulid ja panid käe külge, et meie kodukant saaks kaunimaks:-) Väga-väga tublid olite!!! Kokku sai prügi korjatud kahe suure konteineri jagu ning 19 rehvi, mis minu värava taga ja ootab nüüd jäätmejaama viimist:-) ja väike hunnik eterniiti, mis samuti läheb esmaspäeval ära viimisele nagu suured konteineridki. Suur tänu ka talgujuhtidele, kes abistasid ette valmistamisel ja täna talgute korraldamisel ning suured tänud Liinale, Kertule ja Irisele maitsvate kookide küpsetamise eest ning suur-suur aitäh Kadrile, kes valmistas meile maitsva talgusupi! Samuti tänusõnad Haabersti LOV-le, kes meile õla alla pani ja konteinerid ning talgutarvikud kohale tõid:-) Veelkord suur-suur tänu panustajatele ja järgmised talgud siis 05.05.2018:-)

Seltsi liige Kertu Lepik: “Talguilm ja seltskond oli super :)”

Vaata pilte: