Puhvetipäev 2018

Veskimetsa-Mustjõe Puhvetipäev toimub  7. juuli 2018 kell 12:00 – 19:00 Veskimetsa ja Mustjõe asumis.Alanud on aiakohvikute ja müügikohtade registreerimine !

Eelmise aasta avatud hoovide päev oli rahva-, maitsete- ja elamusterohke, nii et teeme seda ka sel aastal! Taas kord avame kodukohvikud, puhvetid ja lebolad oma õuedel, korraldame hoovikontserte, müüme seisma jäänud asju või aiasaadusi, pakume naabruskonnale meelelahutust ja tegevusi lastele.  See on lahe võimalus olla üks kord aastas kohvikupidaja, lasteürituse või kontserdi korraldaja! Peremehed-perenaised saavad kapituulutusest või garaažist ülejäänud kraami pakkuda aiamüükides. Mida rohkem õuesid on avatud, mida erinevamad on menüüd, tegevused ja pakkumised, seda vahvam päev tuleb!

Kui soovid avada oma õuel või värava ees kohvik, müügikoht või pakkuda meelelahutust, siis registreeri oma müügikoht siin  registreerimisvormil. Kanname info interaktiivsele kaardile.

Liitu ka võimalusel Facebookis üritusega siin:

Jaga infot tutvusringis, osale ise ja erguta naabreid oma aeda sel päeval avama ja midagi lahedat või maitsvat ette võtma :).

Kui soovid panustada korraldusse ideede ja ettepanekutega ning neid aidata ellu viia, anna endast märku info@vmselts.ee.

Üritusega seotud trükiste (reklaamlehed, infolehed, kaardid) teostamist toetab KÜSK kohaliku omaalgatuse programmi kogukonna arengu meetme raames.