25.augustil on oodatud kõik Külapäevale

Kohtume juba järgmisel laupäeval! Ole kohal kogu perega kell 15!

Vaata programmi –  kohal tasub olla kogu Külapäeva programmi – huvitavat kuulata, vaadata ja osaleda on igale vanusele! 

Muusikalises osas on üllatuskoosseis Sillamäelt, bänd Peojõukontroll, noor kitarripoiss Tanel ja tema õpetaja Kaspar. Hoogu annab rahvatantsugrupp naaberasumist Tabasalust. Kõik esinejad on mingil moel seotud meie asumiga.

  • Külapäeval esineb Haabersti linnaosavanem Marek Jürgenson, kes räägib Mustjõe asumi lähiaja arenguplaanidest ja vastab küsimustele.
  • Uue projektina alustame mälestuste kogumisega Mustjõe küla kohta.  Kes on valmis oma mälestusi ja fotosid jagama on oodatud Seltsi telgis oma kontakte kirja panema. Tore, kui pilte on kaasas ka juba külapäeval!
  • Teeme ühispildi, et jäädvustada Eesti 100 juubeliaasta.
  • Ootame osalema moosikonkursil oma hoidisega – äkki just Sinu tehtud hoidis on rahva lemmik ja saad väärtusliku auhinna! Võta purk kaasa ja too seltsi telki!
  • tule laadale ostma-müüma-vahetama

Kui soovid  laada alal midagi müüa, siis pane ennast palun kindlasti kirja, et saaksime laadaala planeerida nii, et igale soovijale on olemas sobiv koht oma tavaari müügiks. Müüa võib kõike – aiasaadusi, riideid, raamatuid, mänguasju, tööriistu, kodumasinaid, taimi, käsitööd jne, jne. Müügilaua(d), toolid, katusealused, hinnasildid jm atribuutika peab iga müüja ise kaasa võtma. Anna endast teada siin: https://goo.gl/forms/TjOiHT3r33vZ5bN52 või kirjuta info@vmselts.ee