26.08 külapäeva tegevused ja ajakava

Veskimetsa-Mustjõe Külapäev on juba varsti! Lisaks naabritega kohtumise võimalusele on külapäeval veel palju huvitavat ja lõbusat! Tule kogu perega ja anna ka naabritele märku, et nemadki kohale tuleks!

Terve ürituse aja, ehk kell 15 00 kuni 19 00 :
– päästjate juhendamisel saab tulekahjusimulaatoris harjutada tule kustutamist käsikustutiga ning tutvuda tuletõrjeautoga
– Võimalus kogeda virtuaalreaalsust läbi VR prillide
– Kohal on külakohvikud ja pannkoogibuss AMPS
– Müüakse sinki, suitsukala, aiasaaduseid jm. Kui soovid ka ise midagi müüa, anna korraldajatele teada!
– Hoidiste maitsmine ja hääletamine. NB! Võta kaasa oma hoidis ja osale konkursil! Eelregistreerimine ei ole vajalik
– Lastele ponisõit, õhupallid, võistlused, lasteraamatute vahetus

Meelelahutuse muusikalises programmis teeb mürtsu TTÜ PUHKPILLIORKESTER , loovad meelolu ELINA ja EVELIN OJALO, lisavad särstu ELE PEDASSAAR ja TIINAMAI KESKPAIK, esineb eksklusiivne muusikaline koosseis TUULEVESKI TRIO ja päeva lõpuks kinnistab hea tuju REET LINNA. Kõik esinejad on meie külaga kuidagipidi seotud ja küllap me nende endi käest ka kuuleme, kuidas nad meie asumiga seotud on 😊!
Lastele on oma programm, kus hakkab juhtuma igasuguseid põnevaid asju: näomaalingud, poni seljas ja vankris sõitmine, sportmängud, ringmängud, võistlused, aaretejaht, viktoriin, jalgpallitund treeneri juhendamisel, meisterdamine, võistlustel osalenutele autasud, kommide ilutulestik, ÜLLATUSKÜLALINE! Vaata juurdelisatud ajakavast täpsemalt, millal midagi lasteprogrammis toimub!

KOHTUMISENI KÜLAPÄEVAL!

Külapäeva korraldamist toetab Haabersti Linnaosavalitsus ja tööriistakeskus Stokker.