8 juulil toinub PUHVETIPÄEV ja garaažimüük!

8.juulil kell 12-16 toimub esmakordselt Veskimetsa-Mustjõe PUHVETIPÄEV koos garaažimüügiga!

Avagem külarahvale oma ilusates aedades kohvikud või värava ees lustlikud puhvetid. Mõnes puhvetis või kohvikus on ehk lisaks maitsvatele roogadele ka muud meelelahtutust pakkuda – pillimängu, laulu, meisterdamist, lastenurki ja muud, mis endal ja teistel päeva mõnusaks teeb ning naabritega suhtlemise lõbusamaks muudab.

Garaazimüügiks otsime välja tarbetult seisvad asjad mitte ainult garaazist, vaid pööningult, kuurist, kasvuhoonest, köögist või riidekapist – ehk kõik, mida ise enam ei vaja. Uue omaniku võivad leida riided, mänguasjad, nõud, hoidised, aiatarbed, istikud, raamatud, tööriistad, jalgrattad, lapsevankrid, sporditarbed jne.

Asumi keskel, Piibelehe tänava ja kergliiklustee ristumiskohas, on avatud ka väike laadaplats, kuhu saavad kauplema tulla need, kel oma aias pole võimalust. Lisaks oma küla rahvale on laadaplatsile kutsutud ka külaliskauplejaid, kes pakuvad käsitööd, talukaupa ja muud huvitavat. Laadaplatsi juurde saab tuua kell 16 00 – 17 00 kõik need asjad, mis garaazimüügist üle jäävad ja mida saab annetada taaskasutuseks. Asjade äravedu toimub koostöös Uuskasutuskeskusega.

VAATA KOHVIKUTE KAARTI (või liigu edasi Google Maps-i siit.)

Ootame kõiki päeva nautima ja kauplema! Infot ürituse kohta täiendame jooksvalt! Ürituse Facebooki leht on siin.

TÄHELEPANU: Kohvikupidajad ja/või kauplejad, nii need, kes oma kodus kui need, kes laadaplatsil soovivad kaubelda – palun registreerige oma osavõtt aadressil info@vmselts.ee või telefonil 58136404 või 5064348 hiljemalt 22.juuniks. Info ürituse kohta samadel kontaktidel.